הובלות דירה


דגשים בבחירת חברת הובלות

בחירת חברת הובלות היא אחת המשימות החשובות ביותר במהלך מעבר דירה. חשבו כמה עבודה צפויה לכם – החל מחיפוש אחר חברת הובלות דרך אריזת תכולת הדירה, יום ההובלה, פריקת התכולה והסידורים הבירוקרטיים הקשורים במעבר כגון שינוי כתובת והתקשרות עם ספקי תקשורת גז וחשמל. עם כל כך הרבה משימות שעליכם לבצע תוך זמן קצר, הדבר האחרון שאתם רוצים הוא להיתקל בחברת הובלות לא מקצועית. במקרה הטוב הדבר יביא לתקלות במהלך ההובלה ובמקרים הקיצוניים זה יכול להגיע עד לדרישת מחיר מופקע ביום ההובלה, חפצים שניזוקים ושעות עבודה רבות ומתישות.

על מנת לעזור לכם למצוא חברת הובלות טובה מתוך מאות החברות הקיימות בשוק, כתבתי מספר כללים שיעזרו לכם בבחירת חברת ההובלות המתאימה ביותר עבורכם ועוד בתקציב שפוי.

מתי להתחיל ולחפש חברה להובלת הדירה?

על מנת למנוע לחץ והתפשרות על חברת הובלות בינונית, התחילו בבירורים כבר חודשיים לפני הובלת הדירה. הדבר יבטיח לכם זמינות מלאה של המוביל המועדף.

וותק ומוניטין

אתם מחפשים חברת הובלות איכותית ולכן עליכם למצוא אחת עם מספר שנות וותק ועם המלצות חיוביות. תשאלו חברים ובקשו מהם המלצות. כמו כן ניתן למצוא חוות דעת באינטרנט באינדקס הובלות.

ביטוח

ביטוח הובלות הוא דבר שלא ניתן להתפשר עליו. קורה שחפצים ניזוקים בזמן ההובלה ולא משנה כמה נזהרים. אתם רוצים להיות מכוסים בביטוח הובלות על כל נזק שלא יקרה.

תאריך ושעה

בהמשך לסעיף הראשון, חיפוש חברת הובלות בשלב מוקדם יבטיח לכם את זמינותה של החברה במועד שנוח לכם. בנוסף, תוכלו לדרוש להתחיל את ההובלה כבר בשעות המוקדמות של הבוקר. לדבר זה יתרונות בולטים: כולם ערניים ודבר נוסף – התחלה מוקדמת של ההובלה תאפשר לכם להגיע לביתכם החדש בשעה מוקדמת. כך תוכלו לנצל את משך היום להתארגנות ופריקה.

רישיון מנוף

חשבתם על הובלה עם מנוף? עליכם לדעת שעל מנת להפעיל מנוף, חברת ההובלות חייבת להחזיק ברישיון מפעיל מנוף.

שירותי אריזה

כיום קיימות בשוק חברות רבות המציעות שירותי אריזת דירה. שירות זה יעלה לכם כסף אבל יפתור אתכם מהטרדה של ביצוע האריזה בעצמכם. בררו עם חברת ההובלות האם היא מספקת שירותים מעין אלה.

שירותי אחסון

יתכן ותזדקקו לשטח אחסון על מנת לאכסן את תכולת הדירה או חלקה. מצב זה יקרה כאשר אתם מפנים את הדירה לפני קבלת המפתח לדירה החדשה או כאשר הדירה החדשה קטנה יותר ויש לכם מחסור בשטחי אחסון. במקרה כזה, בדקו האם חברת ההובלות מספקת שירותי אחסון. וודאו ששטחי האחסון נמצאים בקרבת מקום, שהם נגישים לרכב ההובלות ולכם ברוב שעות היממה, שהמקום מאובטח, מרוסס וקיימת מערכת לכיבוי שריפות.

קרטונים

כיום חברות הובלת דירות רבות מספקות קרטונים לאריזת הדירה ובחינם. בררו עם חברת ההובלות האם הם מספקים קרטונים. דבר זה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף והתרוצצות מיותרת בנסיון למצוא קרטונים שמתאימים לאריזת התכולה.

קיימו פגישת היכרות

על מנת להבין מי עומד מולכם, עליכם לקבוע פגישה על מנת להכיר וחשוב לא פחות, להציג את הריהוט והדירה על מנת לקבל הצעת מחיר חתומה ומפורטת. כך תבטיחו שלא תופתעו ביום ההובלה.

אזור פעילות

בדרך כלל הצעות המחיר שתקבלו מחברות מקוניות באזורכם יהיו זולות יותר מהסיבה הפשוטה שהנסיעות יהיו קצרות יותר – זמן ודלק מתורגמים לכסף. בבואכם לחפש חברת הובלות, בדקו את מיקומה. אנו מבצעים הובלות בצפון ולכן טבעי שתקבלו את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר.

סקר שוק

לאחר שקלול כל הגורמים השוו את הצעות המחיר שקבלתם. שימו דגש בתמורה שאתם מקבלים מחברת ההובלות ולא רק למחיר.

בהצלחה!