אודות


ישנן חברות הובלה רבות חלקן טובות יותר וחלקן פחות. לא אחת אנו נתקלים בסיפורים המבוססים על נסיונם של אחרים אודות תקלות ובעיות שנוצרו במהלך ההובלה, החל מאיחורים, דרך פגיעה ברכוש ועד העלאת מחירים שסוכמו מראש עוד לפני ההובלה. לכן, כשאתם באים לבחור חברת הובלות אתם מחפשים מישהו שאפשר לסמוך עליו. שירות הובלות כזה שיציע לכם מחיר סביר, עמידה בלוחות הזמנים, יוביל את תכולת דירתכם בצורה בטוחה ומעל הכל מישהו שאפשר לסמוך עליו שייתן את השירות הטוב והאמין ביותר שניתן לקבל.

הובלת דירות יכולה להיות עסק מורכב ולכן אתם צריכים מישהו בעל ניסיון, כזה שמכיר את העבודה.

חברתנו מספקת שירותי הובלת דירות, הובלות קטנות והובלות משרדים באזור חיפה והצפון.

אם אתם עוברים דירה וצריכים להוביל את תכולת דירתכם, אנו נשמח לעמוד לצידכם. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נגיע על מנת להעריך את סוג העבודה בצורה מסודרת. הערכת העבודה כוללת סקירה של הרהיטים והפריטים שאתם צריכים להוביל, סקירת מקום ההובלה ודרכי הגישה למקום ולאחר מכן מתן הצעת מחיר חתומה – כל זאת ללא התחייבות מצידכם. אם תבחרו בנו, נשמח לספק לכם קרטונים לאריזת הדירה בחינם.

ביטוח תכולה – כשאנו מובילים בעבורכם את תכולת הבית או הדירה, אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר והבטוח ביותר. גם אם חלילה ייגרם נזק לתכולתכם, חברתנו מחזיקה בביטוח תכולה שישפה אתכם במקרה הצורך.

שירות – אדיבות ושירות הם מעל הכל. אנו נספק לכם הצעת מחיר מסודרת וחתומה ללא כל התחייבות מצידכם. אם בחרתם בנו, אנו נלווה אתכם בתהליך בכל שאלה שתתעורר על מנת להבטיח שהובלת הרכוש היקר לכם כל כך תתבצע ללא כל בעיות ועיקובים.

מחיר – אנו מגדירים את עצמנו כאחת החברות האיכותיות שיש בשוק ולכן, נעשה כמיטב יכולתנו על מנת לספק לכם מחיר הוגן ומשתלם.

מקצועיות – המקצועיות שלנו נמדדת בין היתר בעמידה בלוחות זמנים וביצוע ההובלה בצורה יעילה ובטוחה. המובילים שלנו מומחים בעבודתם, מה שמבטיח לכם עמידה במשימה ללא כל תנאי.

אמינות – אתם זקוקים לצוות שניתן יהיה לסמוך עליו בהובלת הרכוש היקר לכם כל כך. לכן עליכם לבחור בחברה אמינה. אם תבחרו בנו, בוודאי שתזכו בצוות כזה.